Полицията в Монтана разследва загадъчна смърт край язовир
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
![Майката на Ивайло Кочанов твърди, че е убит. Някой теглел от парите му Майката на Ивайло Кочанов твърди, че е убит. Някой теглел от парите му](/snimka/202107/728_416/da75e4fb24dc46b7b78b620ede65473b.jpg)
Ивайло Кочанов тръгнал на 19 юни за риба, а седмица по-късно бил намерен мъртъв
Полицията в Монтана разследва смъртта на млад мъж от Видин, намерен мъртъв край язовир “Христо Смирненски”. Ивайло тръгнал за риба на 19 юни заедно с приятелката си. През първите дни звънял редовно майка си Искра Кочанова, след което телефонът му замълчал. Страшната вест ѝ съобщила сестрата на приятелката му на 26 юни. Тя казала, че Ивайло е немерен удавен, пише вестник Труд.
Дни по-късно майката започнала да получава съобщения от банка, че някой пазарува с дебитните карти на сина ѝ, които, според думите ѝ, изчезнали заедно със златния му ланец. Жената е категорична, че синът ѝ е убит. От прокуратурата в Монтана съобщиха, че тече разследване, а до дни ще излезе съдебно-медицинската експертиза с причините за смъртта на мъжа.
Криско и Цвети: Дани ни избра
Криско и Цвети: Дани ни избра
Криско и Цвети: Дани ни избра
Обявяват проекта за надгробен паметник на Алексей Навални
Обявяват проекта за надгробен паметник на Алексей Навални