Дунав напълни групата за Царско село с юноши
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 3

След несигурните няколко седмици ситуацията в Дунав е далеч по-спокойна, пише „Медиридан мач”.
Очаква се в близките дни футболисти и треньори да получат и дължимите към тях суми.
Отборът се готви с настроение през последните няколко дни и отпътува ден по-рано за гостуването на Царско село на едноименния комплекс в София. Днес от 17:30 ч.
Надеждите в Русе са това да върне на верния път възпитаниците на треньора Людмил Киров, които след серия от добри резултати натрупаха 3 поредни загуби. А Царско село е от преките конкуренти на „драконите” в битката за място над чертата.
Киров няма да може да разчита на трайно контузения Росен Колев, който се възстановява от операция на коляното. Извън групата са останали още Беркан Дурду и Иван Селеменев. На тяхно място за София отпътуваха цели три момчета от тима на младежите до 19 години Симеон Иванов, Митко Русанов и националът в тази възрастова група – Кристиан Върбанов.
Добрата новина за Царско село е свързана със завръщането в игра на халфа Уесли Ната. Той не игра в двубоя с Ботев Враца заради наказание. Очаква се титуляр отново да е и капитанът Веселин Минев, който бе резерва в предишния мач.























ВиК - Русе замразява цените на водата въпреки решението на...
Край на безплатните мита за евтини пратки от Китай
Виктор Орбан: ЕС продължава да върви към война
Край на безплатните мита за евтини пратки от Китай
Спестяванията на българите счупиха рекорда от 100 милиарда