Борисов се оказа голям шейх!
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 1

"Бойко Борисов се оказа най-големия шейх", каза Георги Кадиев по БТВ.
С тези думи лидерът на партия Нормална държава коментира скандала с луксозните джипове, купени за горските стопанства и преотстъпени на Националната служба за охрана (НСО). Колите бяха дадени безвъзмездно с аргумента на зам.-министър на земеделието, че на автомобилите ще се возят богати шейхове.
"Това е престъпление по служба," допълни гостът в студиото. Според Кадиев колите били купени с 50% от цената им в Америка. "Никой не иска премиерът да се вози в небронирани коли", посочи Кадиев.
"Да, гледаме те с каква кола се возиш до Харманли, защото ние сме данъкоплатци, никой не иска премиерът да се вози в "Лада Нива", допълни политикът. Методи Андреев също коментира случая. "Със Закона за НСО ние възродихме Управлението за безопасност и охрана на Държавна сигурност", каза той. "Аз не съм гласувал по нито една точка от този закон. Аз бях за малка, но действена служба. Този закон за НСО е врата в полето", каза още депутатът от ГЕРБ.
Разкриха престъпна схема за 270 милиона долара с българска...
Починалият арестант е имал 17 счупени ребра
Военни експерти обсъждат връщането на казармата в България
ЕС: Запасете се с храна за 72 часа
Веселин Вучков: В МВР има над 40 генерали, но не достигат...