Зрелищен арест на сватбар в Бургас
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 2
Булката си направила фотосесия с полицейските автомобили
18-годишен младеж беше арестуван по време на полицейска акция, проведена край магазина „Мосю Бриколаж“ в ж. к. „Меден рудник“ в Бургас, която изненада сватбарите на едно сватбено тържество. Арестът е свързан със стрелба, извършена от младия мъж в град Поморие през изминалата нощ, информира "Флагман".
Според първоначалната информация, инцидентът е започнал малко след полунощ, когато двама млади мъже се скарали. По време на спречкването, 18-годишният е извадил пневматичен пистолет и е стрелял по своя опонент, ранявайки го леко в крака. Пострадалият се е явил тази сутрин в Районно управление – Поморие и е дал показания за случилото се. Той е посочил, че стрелецът ще присъства на сватбено тържество на близки роднини.
Следвайки информацията, полицаите организирали засада на сватбеното шествие, докато то напускало квартал „Меден рудник“. Пътната полиция спряла автомобилите на сватбарите, включително и колата на булката – джип „Ауди Q7“. Арестът се превърнал в истинско зрелище, тъй като присъстващите гости започнали да се снимат със служителите на Специализираните полицейски сили (СПС), вместо да се паникьосват от неочакваното събитие.
Булката, която не изглеждала притеснена от ситуацията, слязла от сватбената кола и започнала да позира за снимки между патрулките. Младоженците ще запомнят този ден с много повече емоции, отколкото са очаквали. Дори след като полицията е освободила гостите след успешния арест на стрелеца, празнуващите не бързали да се отправят към ресторанта, където планирали да продължат с тържеството. Единствено горещото време и тежките облекла вероятно са ги накарали скоро след това да се насочат към следващата част от празненството.
18-годишният младеж, обаче, няма да има възможността да се присъедини към тържеството. Той ще прекара останалата част от деня в ареста на Районно управление – Поморие, докато полицията разследва инцидента и установява всички подробности около деянието му.
























