"Плаващи" плочки в центъра на Русе тормозят пешеходците

1

Русенецът Мирослав Манев сигнализира в групата "Писмо до кмета на Русе" във фейсбук за неприятен проблем в центъра на града

Некачествено поставени плочки по тротоарите на централни улици непрекъснато тормозят минувачите. Когато завали дъжд - се опръскват с кал, стъпвайки върху тях. А когато е сухо - пешеходците рискуват да загубят равновесие заради "плаващите" участъци. Ето какво написа Мирослав Манев:

"По цялата улица "Константин Иречек" и в частта на "Борисова", където не е асфалтирано, има "плаващи" плочки, които като завали дъжд и хвърчащата вода ти цапа крачолите. На всички ни е ясно, че са калпаво поставени и е грозно нещо новоизградено да е с такова лошо качество.

Имайки предвид, че ремонта на тези участъци беше направен преди някъде 2 години, би трябвало изпълнителят да бъде потърсен за гаранционно БЕЗПЛАТНО отстраняване на проблема.

На места се събират и локви от неправилна нивелация на плочките. Надявам се на някакво задвижване на нещата, ако трябва ще пусна и официален сигнал."

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

PrevNext
Април 2025
ПоВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Виц на деня

Сънувах, че ме хапе змия.
На сутринта жената ми поиска 200 лв. за маникюр.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари