Николай Денков: Имаме съществен напредък в преговорите с ГЕРБ-СДС

1
Президентът Румен Радев започна консултациите за съставяне на кабинет
Президентът Румен Радев започна консултациите за съставяне на кабинет Снимка: Facebook

Президентът Румен Радев започна консултациите за съставяне на кабинет

Президентът Румен Радев започна консултациите за съставяне на кабинет с парламентарно представените партии. Втори на "Дондуков" 2 в понеделник се явиха представители на „Продължаваме Промяната-Демократична България”.

През последните 9 месеца основно вие носехте отговорност за промяната в страната, като се споразумяхте с вашите партньори. Осигурихте си твърдата подкрепа на ДПС за промените в Конституцията. Като се върнем назад вие успяхте да сформирате управление с вашия мандат. Виждаме, че сложното отношение с вашите партньори остават", се обърна държавният глава към ПП-ДБ.

От своя страна премиерът в оставка бе категоричен, че усилията са си стрували. „Действително преди 9 месеца поехме отговорност, осъзнавайки риска, че това ще нанесе политически щети. Сега са приети 2 бюджета, имаме развиване на инвестиционните проекти и отпушване на основни проблеми, свързани с енергийния преход”, поясни той, цитиран от NOVA.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Обнови
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

PrevNext
Април 2025
ПоВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Виц на деня

Сънувах, че ме хапе змия.
На сутринта жената ми поиска 200 лв. за маникюр.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари