ЕНЕРГО-ПРО организира томбола с награди
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0
![Всеки клиент, посетил някой от центровете за обслужване на компанията на 15 март, може да се включи в томболата Всеки клиент, посетил някой от центровете за обслужване на компанията на 15 март, може да се включи в томболата](/snimka/201903/728_416/8e0ddbe424234e8dac7a348bcdf0f345.jpg)
На 15 март се чества Световният ден на потребителя.
По повод празника ЕНЕРГО - ПРО организира томбола с награди за своите клиенти.
Всеки клиент, посетил някой от центровете за обслужване на компанията на 15 март, може да се включи в томболата. За целта той трябва да попълни талон за участие със своите актуални данни и да го пусне сгънат в специална за целта кутия. Специалистите на компанията в Центровете за обслужване ще окажат съдействие на всеки клиент за участие в томболата за награди. Участието е безплатно и в нея може да се включи всяко пълнолетно физическо лице, което е потребител на електрическа енергия и е клиент на компаниите от групата ЕНЕРО-ПРО Варна – ЕНЕРГО-ПРО Продажби, ЕНЕРГО-ПРО Енергийни Услуги и Електроразпределение Север.
Ще бъдат раздадени общо 55 награди – сувенири с логото на ЕНЕРГО-ПРО, по 5 за всеки от единадесетте Центрове за обслужване на клиенти на територията на Североизточна България. Печелившите в томболата ще бъдат изтеглени на 21.03.2019 година в присъствието на нотариус.
Три имена на спечелилите участници ще бъдат обявени на интернет страницата на ЕНЕРГО-ПРО Варна, както и във всички Центрове за обслужване на клиенти на ЕНЕРГО-ПРО на 22 март 2019 година. Общите условия за провеждане на томболата са публикувани ТУК.
Радостина Йорданова е в медикаментозна кома
Животновъд: Живеем в държавата на ментетата
Радостина Йорданова е в медикаментозна кома
Ръст на фалшивото сирене у нас
Радостина Йорданова е в медикаментозна кома