Арестуваха майка, държала сина си под ключ цели 28 години
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
![Мъжът вече е на 41 години Мъжът вече е на 41 години](/snimka/202012/728_416/e7f97cda7d264aebb4fca3622821b4bb.jpg)
Мъжът вече е на 41 години
Полицията в Стокхолм задържа 70-годишна жена по подозрение, че е държала сина си заключен в продължение на 28 години, съобщава ТАСС, цитирайки в. „Expressen“, предаде БГНЕС.
Според вестника роднина посетил дома ѝ и видял уплашен до смърт мъж без зъби и крака, покрити с рани и охлузвания, който едва успявал да стои изправен и да отговаря на въпроси.
Роднината от години подозирала майката, че е изолирала сина си от обществото. Тя веднага се обадила на Бърза помощ, а 41-годишният мъж бил откаран в болница. Лекарите определят състоянието му като сериозно.
Според други познати майката е взела сина си от училище в началото на седми клас и оттогава той е стоял заключен през цялото време. Майка му е внушавала, че всички - роднини, съседи, познати и обществото като цяло, искат да им навредят и само тя може да защити и двамата.
В интервю за вестника роднината казва, че на младини е подозирала, че нещо не е наред в това семейство, но когато споделила подозренията си с другите, никой не ѝ повярвал.
Към днешна дата полицията все още не е разпитала нито майката, нито сина й.
Ръст на фалшивото сирене у нас
Радостина Йорданова е в медикаментозна кома
Яни Янев: Производителите на олио у нас затварят
Йордан Божилов: На Мюнхенската конференция очакванията на...
Криско и Цвети: Дани ни избра