Живко Коцев вече е обвиняем

1
Бившият главен секретар на МВР е с парична гаранция от 20 000 лева
Бившият главен секретар на МВР е с парична гаранция от 20 000 лева Снимка: БГНЕС

Бившият главен секретар на МВР е с парична гаранция от 20 000 лева

Бившият главен секретар на МВР Живко Коцев вече е обвиняем за участие в организирана престъпна група, част от която са бившата шефка на Агенция "Митници" Петя Банкова, Марин и Стефан Димитрови и задочно - Никола Николов, по прякор Паскал. На Коцев е наложена мярка за неотклонение парична гаранция в размер на 20 000 лева.

От прокуратурата обясниха, че в качеството си на обвиняем, той е отказал да дава обяснения, предава БНР.

Преди това - заедно с адвокатите си Даниела Доковска и Илиян Василев Живко Коцев прекара над 4 часа в Антикорупционната комисия. Напусна безмълвен сградата на Комисията.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Една ракия, моля!
- Господине, тук е МакДоналдс!
- Оф, добре... Една МакРакия, моля!

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари