Затварят тунел "Железница"

1
Трафикът към Кулата се пренасочва по обходен маршрут
Трафикът към Кулата се пренасочва по обходен маршрут Снимка: АПИ

Трафикът към Кулата се пренасочва по обходен маршрут

Агенция "Пътна инфраструктура" въвежда временни промени в движението през тунел "Железница" на автомагистрала "Струма". От 9:00 часа на 27 януари до 9:00 часа на 28 януари 2025 година се преустановява движението за всички моторни превозни средства в посока Кулата.

Причината за 24-часовото ограничение е ремонт на асфалтовата настилка в рамките на гаранционното поддържане на съоръжението, съобщават от АПИ.

Трафикът ще бъде пренасочен по обходен маршрут през пътен възел "Благоевград юг" и път I-1 София - Кулата. Движението в посока София ще се осъществява безпрепятствено през тунела.

От пътната агенция призовават шофьорите да шофират с повишено внимание, да спазват временната сигнализация и да се движат с съобразена скорост в района на ремонтните дейности.

Актуална информация за пътната обстановка може да се получи на телефон 0700 130 20 и на интернет страницата на АПИ - www.api.bg.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Sign in with Google
Обнови
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

PrevNext
Февруари 2025
ПоВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272812

Виц на деня

- Много възпитано дете имаш! На колко е?
- На два шамара и три дни без таблет.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари