Закопчаха четирима "градинари" във високотехнологична наркооранжерия
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Иззети са около 450 растения и оборудване за отглеждането им
Четирима мъже са задържани в момента на полагане на грижи за растения от типа на конопа при операция на криминалисти от ГД „Национална полиция“.
Действията са реализирани в нощта на 6 срещу 7 октомври на територията на гр. Левски. При последвалите неотложни действия е установена високотехнологична наркооранжерия с оборудване за отглеждането на растенията - лампи, климатици, помпи, вентилатори. Иззети са около 450 растения в начален стадий на растеж (с приблизителна височина около 10 см), суха, зелена маса с приблизително тегло около 10 кг и везна, съобщиха от МВР.
По случая е образувано досъдебно производство по описа на РУ - Левски за производство и разпространение на наркотици. Работата на криминалистите продължава.

























Сигнал в МВР - Варна: Жена ми ме тормози с голите си снимки
Доналд Тръмп: Няма да допуснем лош Дядо Коледа в САЩ
Сигнал в МВР - Варна: Жена ми ме тормози с голите си снимки
Кремъл: Москва анализира предложенията за мир в Украйна
Кремъл: Москва анализира предложенията за мир в Украйна