Учител и ученик се сбиха в клас
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
В Екатеринбург, Русия, млад учител бе уволнен от училище след битка с дързък осмокласник, съобщават руските издания.
В училището, където станал инцидентът, заявиха, че това е била първата учебна година за педагога, веднага след завършването на университета, съобщава Блиц.
Конфликтът между двамата станал по време на урок по история в осми клас. Един от учениците не бил подготвен за занятието и учителят поискал да си даде бележника. Обаче момчето отказало и в хода на словесната престрелка педагогът сам взел от чантата на ученика бележника, но той решил със сила да си го върне.
Започнала борба и в един момент учителят хванал подрастващия за шията с прийом от кеча. Конфликтът бил прекратен от класния ръководител, който се намесил и накарала осмокласника да си заеме мястото на чина.
Един от съучениците на момчето запечатал боя на камерата на мобилния си телефон и го публикувал в интернет.






















Сигнал в МВР - Варна: Жена ми ме тормози с голите си снимки
Доналд Тръмп: Няма да допуснем лош Дядо Коледа в САЩ
Сигнал в МВР - Варна: Жена ми ме тормози с голите си снимки
Кремъл: Москва анализира предложенията за мир в Украйна
Кремъл: Москва анализира предложенията за мир в Украйна