Томислав Дончев нареди проверка на проекта за Ларгото

0
Вицепремиерът заяви, че не може да се довери само на твърденията, които Елена Йончева изнесе
Play
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Remaining Time -0:00
Stream TypeLIVE
Loaded: 0%
Progress: 0%
00:00
Fullscreen
00:00
Mute
Playback Rate
1
    Вицепремиерът заяви, че не може да се довери само на твърденията, които Елена Йончева изнесе Видео: bTV

    Вицепремиерът Томислав Дончев нареди проверка на проекта за Ларгото.

    Проверка на място, на всички разходи и документация, за да видим дали в него има нередности”, каза той пред камерата на bTV.

    Дончев подчерта, че „не работи лековато” и не може да се довери само на твърденията, които Елена Йончева от БСП изнесе. Той увери, че отговорните институции ще си свършат работата.

    В тази система, където има много пари, които трябва да се изразходват в полза на обществото, винаги е имало опити за натиск. Въпрос на мъжкарско поведение е да не им се поддаваш. Много не ми се иска парламентът да участва в тези форми на натиск“, подчерта вицепремиерът.

    Дончев поясни още, че Боил Банов е показал документи с подпис на министъра тогава, искова молба до съда да бъдат търсени въпросните пари като неустойка от фирмата.

    Това изключва всякаква хипотеза някой да е бил корумпиран. Щом гониш някой в съда и търсиш да си прибереш неустойката, как може образно да си в завера с него“, заяви Дончев.

    Източник: bTV
    Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

    Най-четени новини

    Календар - новини и събития

    PrevNext
    Април 2025
    ПоВтСрЧтПтСбНд
    31123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    2829301234

    Виц на деня

    - Как се сдобряваш с жена си, когато сте скарани?
    - Изключвам рутера и чакам да ме помоли да и оправя интернета...

    Харесай Дунавмост във Фейсбук

    Нови коментари