Тийнейджър катастрофира и изостави ранения си спътник

0

16-годишният неправоспособен шофьор е заловен, когато сам потърсил помощ в болница

16-годишен неправоспособен водач от село Кръстина, община Камено, е самокатастрофирал днес и избягал от мястото на инцидента, оставяйки в автомобила пострадалия си спътник, съобщават от полицията.

Случайно преминаващи по отсечката оказали помощ на изоставения младеж, който е с фрактура на крака, без опасност за живота.

Избягалият от мястото на катастрофата бил заловен от служителите на МВР, няколко часа по-късно, след като отишъл да потърси медицинска помощ в лечебно заведение в Бургас.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Една ракия, моля!
- Господине, тук е МакДоналдс!
- Оф, добре... Една МакРакия, моля!

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари