Симона Петрова: В конкурса "Мис България" исках да представя най-доброто от себе си

2
Новата "Мис България" разкри как е спечелила публиката и журито на конкурса
Новата "Мис България" разкри как е спечелила публиката и журито на конкурса Снимка: Bulgaria On Air

Новата "Мис България" разкри как е спечелила публиката и журито на конкурса

Новата носителка на титлата "Мис България" - Симона Петрова, направи първото си телевизионно интервю след спечелването на престижната корона. В ефира на "България сутрин" младата софтуерна инженерка разкри своята формула за успех.

"Всяко предизвикателство, което си поставям, искам да извлека максимума от него. За конкурса очаквах абсолютно същото - исках да се представя с най-доброто от себе си и да докосна публиката и журито. Победата дойде заради тези неща", сподели Симона Петрова.

За победителката в конкурса математиката и информатиката винаги са били любими предмети в училище. Днес, като студентка по софтуерно инженерство, тя доказва, че красотата и интелектът могат да вървят ръка за ръка.

Нова визия за конкурса

Продуцентът Гаел Санчес, който от две години работи за възраждането на конкурса "Мис България", споделя нова визия за развитието му. "Това, което се опитвам да предам на конкурса е истинското значение на думата красота – това е самочувствие и естественост, да знаеш кой си", казва Санчес.

Според продуцента, който живее в България от осем години, конкурсът е загубил своята автентичност през годините. "Впечатлен съм, че миналата и тази година селекцията, която направихме, показва, че всички момичета са свежи и водещи здравословен начин на живот. Горд съм, че всички 24 момичета са образовани и достойни да представят България", добави той.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Sign in with Google
Обнови
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

PrevNext
Март 2025
ПоВтСрЧтПтСбНд
242526272812
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Виц на деня

Вървят двама българи към бесилката:
- Хайде да избягаме!
- А бе, по-добре да си траем, че да не стане по-лошо...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари