Щурмуваната аптека продава дрога на наркомани
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Акция на полицията в аптека в София.
Столична аптека продавала упойващи лекарства на наркозависими. По този сигнал от МВР атакували аптека и хванали двама клиенти в момент на сделка.
Акцията е започнала рано сутринта. Задържани са трима души - фармацевтът и двама клиенти, които си купували морфин и ривотрил без рецепта.
Малка аптека на бул. „Константин Величков” от дълго време продавала незаконно лекарства. Сигнал за това подавали много пъти работещи и живеещи наблизо.
Един от задържаните клиенти си купувал ривотрил, а другият - морфин. Лекарства, които по принцип се продават с жълта рецепта.
Работещите и живеещите наблизо не искаха да говорят публично за проблема, но казаха, че дори те са си купували диазепам без рецепта.
А докато течеше акцията на полицията един от идващите клиенти беше отведен в полицията.
А опаковки от лекарства за шизофрения и спринцовки успяхме да видим навсякъде около аптеката.
Официалната информация все още е оскъдна. Очаква се в петък полицията и прокуратурата да кажат повече за акцията.
























THE BIGGEST CHRISTMAS PARTY в Русе става двудневно заради...
Мария Захарова: Зеленски, изборите са пред носа ти, а под...
Мария Захарова: Зеленски, изборите са пред носа ти, а под...
Володимир Зеленски: Само САЩ и Доналд Тръмп могат да спрат...
Володимир Зеленски: Само САЩ и Доналд Тръмп могат да спрат...