Румен Радев ще участва в честванията по повод 60 години от обявяването на Раднево за град

0
Президентът ще поздрави жителите и гостите на града
Президентът ще поздрави жителите и гостите на града Снимка: БГНЕС

Събитието ще се състои в 10:30 часа на площад „Коста Рашев“

Президентът на Република България Румен Радев ще бъде специален гост на тържествените чествания, посветени на 60-годишнината от обявяването на Раднево за град.

Според информация от прессекретариата на президентската институция, държавният глава ще участва в събитието на 7 септември, когато ще поздрави жителите и гостите на града.

Събитието ще се състои в 10:30 часа на площад „Коста Рашев“, който ще бъде център на празничните мероприятия. Президентът Радев ще отправи поздрав към местното население и присъстващите гости, като част от тържествата по повод тази важна годишнина.

Отбелязването на 60 години от обявяването на Раднево за град се провежда в рамките на множество мероприятия, които започнаха още на 24 август и ще продължат до 2 октомври. Празничните събития обхващат разнообразни културни и спортни инициативи, които допринасят за създаването на специална атмосфера в града. Кулминацията на тези чествания е именно на 7 септември - датата, на която преди 60 години Раднево официално е обявен за град.

Община Раднево е подготвила мащабна програма, която ще привлече вниманието на жителите и гостите. Освен приветствието на президента, се очаква и организирането на концерти, изложби, спортни състезания и други мероприятия, които ще подчертаят значимостта на тази важна годишнина за града.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Обнови
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

PrevNext
Април 2025
ПоВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Виц на деня

Сънувах, че ме хапе змия.
На сутринта жената ми поиска 200 лв. за маникюр.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари