Пострадалата учителка: Не се случва за първи път този ученик да се държи така
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 2
Изключителна популярност в интернет придобиха кадри, които показват как ученик упражнява насилие над свой учител. Сцената се разиграва в часовете по английски език на един от 9-те класове в пловдивското средно училище "Паисий Хилендарски".
„Останах твърде изненадана от агресията и самото поведение в момента, в който след изпитване ученикът получава тройка, а той е мислил, че ще има двойка. По-късно разбрах, че е преекспониран клипът в интернет и социалните мрежи. Бях шокирана и не бях решила да правя доклад до директора. На ученика не му е първият път, в който се държи по този начин, има неконтролируемо на моменти състояние”, каза пострадалата учителка Мария Георгиева пред камерата на NOVA.
„Ние знаехме за неговото проблемно поведение. С него работят педагогическият съветник и психолог. Има такива прояви, има и подобрение, но тези три месеца, през които той е ученик при нас може би не бяха достатъчни за поправяне на неговото поведение”, посочи директорът на училището Илия Къртев.
От РУО – Пловдив ще настояват за среща с родителите на момчето и институциите за набелязване на адекватни мерки спрямо него.
























Русия разпродава златните си резерви на Китай
Русия разпродава златните си резерви на Китай
Русия разпродава златните си резерви на Китай
Русия разпродава златните си резерви на Китай
Марк Рюте: Младите в Европа ще се вдигнат на оръжие при...