Пияна русенка шокира полицаите с 3.23 промила алкохол в кръвта
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0
![Жената била спряна в квартал "Здравец" за рутинна проверка Жената била спряна в квартал "Здравец" за рутинна проверка](/snimka/202109/728_416/082058c0f06645b08c35e8adf4de4be1.jpg)
Жената била спряна в квартал "Здравец" за рутинна проверка
На 13 септември, около 17:15 ч. екип на сектор "Пътна полиция" е отишъл за да окаже съдействие на свои колеги от Второ РУ, които са били спрели за проверка лек автомобил „Опел Астра“ на ул. "Захари Стоянов" в Русе. Униформените се усъмнили, че жената, която е управлявала колата е употребила алкохол.
При извършената проба с техническо средство пътните полицаи са установили положителна проба за алкохол на 30-годишната водачка. Уредът е отчел концентрация над 3 промила. От химическото изследване, извършено в лабораторията на ОДМВР – Русе, на дадената от жената кръвна проба е станало ясно, че тя е седнала зад волана с концентрация от 3.23 промила.
Случаят е документиран, предаден е на разследващ полицай, който е образувал срещу 30-годишната бързо производство за престъпление по чл.343б, ал.1 от НК.
Радостина Йорданова е в медикаментозна кома
Животновъд: Живеем в държавата на ментетата
Радостина Йорданова е в медикаментозна кома
Ръст на фалшивото сирене у нас
Радостина Йорданова е в медикаментозна кома