Пиян шофьор се преобърна на пътя Русе - Велико Търново
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 1

Шофьор употребил алкохол е катастрофирал на пътя Велико Търново - Русе, в района на село Куцина, Община Полски Тръмбеш.
Произшествието е станало около 23,30 часа в сряда. В злополучната вечер лек автомобил "Мазда", управляван от 52-годишен мъж от Куцина, напуснал пътното платно и се блъснал със страничната си част в крайпътни дървета. В следствие на силия удар се е преобърнал, предаде вестник Труд.
Шофьорът е пострадал и е бил откаран в болницата във Велико Търново.Настанен е за лечение с фракура на ключица и множество натъртвания по цялото тяло, без опасност за живота.
Той бил проверен за употреба на алкохол, а апаратът е отчел 1,17 промила. Взета му е кръвна проба за химичен анализ. По случая е започнато досъдебно производство.























Млад мъж зарадва самотна майка в Русе за Коледа
Александър Вучич обяви България, Хърватия и Албания за...
Банкноти с нафталин се запалиха в банков клон в Горна...
Мебелна фирма в Русе нае служители от 7 държави
Банкноти с нафталин се запалиха в банков клон в Горна...