Парти в центъра на Русе стана хит в мрежата
- Редактор: Снежана Николаева
- Коментари: 22

Група празнуващи 14 февруари се събраха на масата за шах
Достолепни купонджии, които избрали да се съберат и празнуват на маса за шах, намираща се в градинка в дунавския Русе, възмутиха жена, която избра да направи хубавия им повод обществено достояние. Използвайки Facebook, разбира се, пише Glasnews.bg.
"Поредното парти на масата за шах!", посочва Румяна.
Реакциите не закъсняха, но те бяха коренно различни. Русенци останаха впечатлени от настроението на групата, които не са се притеснили от мрачното време на 14 февруари, а избрали да са заедно и да споделят тройния повод - Деня на влюбените, Свети Трифон Зарезан и успението на Свети Кирил.
Точният повод за седянката остава неизвестен, но компанията успява да стопли сърцата на местните, които сами си пожелават на тази възраст да имат това настроение. Злостните коментари остават мираж, а публикацията събира стотици положителни реакции за часове.
Вижте някои от мненията на местните:
"Празнуват Трифон Зарезан" , предполага русенец.
"Шах ли ви се доигра изведнъж? Толкова готино събиране, по повод, все така да са!".
"Дай Боже на техните години и ние да сме така", пожелава Петър.
"Трифон Зарезан е. Нормално да пийват винце", коментира Лъчезар.
"Да! И ако на злобарите им беше направило впечатление, че на пейката има опакован подарък, щяха да спрат да пишат глупости!", смята Милена.
"Доста шахматисти стоят и чакат, за да поиграят, но поне пък могат да вземат пример, как да направят играта по-забавна", смята Владислав.
"Ами с тия малки пенсии къде да се съберат?! Всеки има право на малко щастие! Да са много здрави и дълголетни!".
"Да са живи и здрави! Минавах край тях и им се зарадвах ,пожелах си да стигна техните години и да съм като тях!", пише Радка.
"За разлика от постоянно пребиваващите деца там, тези ще си почистят след партито!", коментира Надежда.




















