Опасни пейки пред Пантеона

5

Стърчащи дъски създават риск от инцидент

Пейките пред Пантеона на Възрожденците са в толкова окаяно състояние, че са опасни за престрашилите се да седнат на тях. Русенка сигнализира за проблема в групата "Писмо до Кмета на Русе" във Facebook, като публикува и снимки на начупените пейки, от които стърчат дъски.

"По-добре е въобще да ги няма тези пейки. Ако искаш да седнеш, има опасност да пропадне", споделя загрижената гражданка.

Състоянието на градската среда около един от най-важните културно-исторически паметници в Русе поставя въпроси за отговорността на институциите към поддръжката на публичните пространства. Не по-малко актуален въпрос е и този за отговорността на гражданите към опазване на общественото имущество.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Sign in with Google
Обнови
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

PrevNext
Февруари 2025
ПоВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272812

Виц на деня

Да имаш жена най-добър приятел е като да имаш служебна кола - рано или късно ще я удариш...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари