Николина Ангелкова: Подкрепям изцяло г-жа Цвета Караянчева
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 1
![Това става след като БСП и ДПС поискаха оставката ѝ Това става след като БСП и ДПС поискаха оставката ѝ](/snimka/202010/728_416/dcab5e930e3e40888de5b9c63a383d2d.jpg)
И бившият министър на туризма и настоящ депутат от ГЕРБ Николина Ангелкова подкрепи председателя на парламента Цвета Караянчева. Това става след като БСП и ДПС поискаха оставката ѝ
"Подкрепям изцяло председателя на 44-тото Народно събрание г-жа Цвета Караянчева, както аз, така и колегите ми от парламентарната група на Политическа Партия ГЕРБ. Работила съм с Цвета и знам, че влага сърце в това, което прави. Новата коалиция БСП и ДПС и тяхното искане за оставка на председателя Народното събрание не е нищо повече от пореден опит да се извлекат политически дивиденти", написа Ангелкова във фейсбук.
Младежи ГЕРБ вече подкрепиха Караянчева. От името на ПГ на ГЕРБ и председателят д-р Даниела Дариткова застана твърдо зад колежката си и обвини БСП, че разсейва обществото с несъществени неща и допълнително уронва престижа на парламента.
Радостина Йорданова е в медикаментозна кома
Животновъд: Живеем в държавата на ментетата
Радостина Йорданова е в медикаментозна кома
Ръст на фалшивото сирене у нас
Радостина Йорданова е в медикаментозна кома