Мара Отварачката изнудва мъжа си за 2 милиона лева
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Фолкпевачката Мара Отварачката иска цели 2 милиона лева от развода с втория си съпруг Християн Гущеров, разкриха дружките й.
Миньончето на чалгата било решено да отстоява сумата докрай и не искало нито стотинка по-малко. Звездата дори заплашвала мастития си съпруг, че ще издаде такива лични тайни, за които тази цена щяла да е в пъти повече от тази, която певицата искала за раздялата с него, пише "Телеграф".
Пайнерката се развежда със сина на ексдепутата от БСП, след като от няколко месеца не живее под един покрив с него в тузарския му палат в столичния квартал "Бояна". Адвокатите на известната двойка вече подготвят документите за съдбоносната битка.
Любовта между попфолк дивата и милионерския наследник заскърцала още миналата година, когато станало ясно, че двамата няма да си имат свой наследник. Именно тогава Християн Гущеров се превърнал в тиранин, който дори не пускал половинката си по участия и след като тя въпреки всичко пеела по кръчмите, превръщал след това живота й в ад.
Той не спря да пуска копои по петите й и след всяка среща с неин фен, композитор или режисьор на клиповете й, първо ги проверявал, чак след това разрешавал да се срещат със съпругата му. Този непрекъснат контрол напълно изтощил фолкаджийката и скандалите станали обикновено явление в дома й. Мара признала пред приятелите си, че много скоро след скандалите с Гущеров си позволявал да й вдига ръка.Това негово поведение още повече съсипвало чувствата, които все още били останали между двамата.
Консумацията на пилешко може да удвои риска от рак
Делото срещу "Линамар" разкри притеснителни факти
Делото срещу "Линамар" разкри притеснителни факти
Давид Александров: Не подкрепям протестите в Русе, които...
Давид Александров: Не подкрепям протестите в Русе, които...