Майка роди близнаци и се хвърли от прозореца на болницата
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Млада жителка на Псков е сложила край на живота си, след като родила две момичета-близначки.
Трагедията е станала в нощта на 12 декември в родилното отделение. Жената излязла от стаята в коридора на 4 етаж, приближила се до прозореца и полетяла от него. Загиналата е станала майка малко преди това. Раждането преминало успешно, децата са се родили здрави, предаде Блиц.
От Държавния комитет по здравеопазване на Псковска област извършват проверка по фактите на смъртта на родилката.
Проверява се в ред ли са всички документи и спазен ли е редът на оказаната помощ на жената, пояснява председателят на комитета Игор Потапов.
Младата майка е била на 25 години. Жената още дишала, когато на земята под прозорците я открили лекари. Медиците веднага я откарали в реанимацията и няколко часа се борили за живота й, но не успели да я спасят.
Извършва се проверка дали става дума за самоубийство или за нещастен случай. Не е изключено майката да е изпаднала в следродилна депресия.
Натали Трифонова: Ще ставам майка
12 декара гора се превръщат в жилищна зона край Николово
Двоен удар за шивашкия бизнес в Русе
Варненската Ванга: Заплатата става 5000 лева, ако приемем...
Фестивал на летящите фенери ще озари небето над Русе