Кунчо Кунчев: Доста пари харчим за запазване на тревните площи по време на тарлата
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 5
Целта е да запазим инфраструктурата на Парка на младежта, заяви шефът на "Общински пазари"
Традиционният пролетен панаир в Русе, познат сред местните жители като „Тарлата", ще се проведе през втората половина на април тази година.
Организаторът на събитието – „Общински пазари", съобщи, че атракционите и търговските обекти ще бъдат разположени по алеите „Перистери" и „Младост" в Парка на младежта. Общата площ, на която ще се разпростре панаирът, е приблизително 3600 квадратни метра.
За четвърта поредна година провеждането на пролетния панаир се поема от общинското дружество. До момента около 50 фирми от региона и цялата страна са заявили своето участие в събитието, което предвещава разнообразие от атракциони и търговски предложения.
Фокус върху безопасността
Управителят на „Общински пазари" Кунчо Кунчев увери, че и през тази година са отделени значителни средства за гарантиране безопасността на посетителите. Специално внимание е обърнато и на запазването на тревните площи в парка.
„Категорично мога да заявя, че провеждането на панаира ще бъде на високо ниво, като целта ни е да привлечем още повече посетители", подчерта Кунчев, предаде телевизия КИС 13.
Русенският пролетен панаир ще отвори врати на 17 април и ще продължи до 1 май, предоставяйки на гражданите и гостите на града две седмици забавления и атракциони.






















