Какъв знак е кандидатурата на ректора на Софийския университет

0
„Никой не излиза да се състезава, за да загуби. Няма да е лесно той да го направи, но ще е интересна битка”, коментира политологът Кънчо Стойчев
„Никой не излиза да се състезава, за да загуби. Няма да е лесно той да го направи, но ще е интересна битка”, коментира политологът Кънчо Стойчев Видео: NOVA

Професор срещу генерал в битката за президент

„За мен е очевидно, че това ще е кандидатът на ГЕРБ. Това е правилен ход, защото създава възможност за една по-широка подкрепа”. Това заяви в студиото на „Здравей, България” по NOVA политологът Кънчо Стойчев.

„Никой не излиза да се състезава, за да загуби. Няма да е лесно той да го направи, но ще е интересна битка”, добавя Стойчев.

ГЕРБ показва, че е готова да сменя лицата и да се разтваря. Когато издигаш човек като проф. Герджиков е ясно, че този човек не се подчинява. Той е стожер на българската държавност”, каза в студиото проф. Румяна Коларова.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

PrevNext
Април 2025
ПоВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Виц на деня

Две мишки ядат лента от филм. Едната казва:
- Хм, как ти се струва?
Другата:
- Книгата беше по-добра!

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари