Изключително интензивен трафик на граничните пунктове "Капитан Андреево" и "Лесово"

1
Информацията е към 6:00 часа
Информацията е към 6:00 часа Снимка: БТА

Информацията е към 6:00 часа

Изключително натоварен е трафикът за товарни автомобили на изход от България през граничните контролно-пропускателни пунктове (ГКПП) „Капитан Андреево" и „Лесово". Това показва справката на Главна дирекция „Гранична полиция" (ГДГП) към 6:00 часа тази сутрин.

Временни затруднения очакват шофьорите и на ГКПП „Малко Търново", където движението се осъществява в една лента поради реконструкция на пункта.

Продължава ремонтът и на българския участък на Дунав мост при Русе, съобщават от ГДГП. Движението е организирано в една лента с пропускателен режим под контрола на фирмата изпълнител.

Българските гранични власти предупреждават за продължаващи строителни дейности по пътя Рудозем – Ксанти от гръцка страна. Поставени са предупредителни табели, забраняващи достъпа на външни лица в строителната зона.

През граничните пунктове с Гърция в района на Маказа, Златоград и Ивайловград се пропускат единствено леки автомобили и микробуси до 3,5 тона.

Нормален остава трафикът на всички гранични контролно-пропускателни пунктове със Сърбия и Република Северна Македония.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Sign in with Google
Обнови
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

PrevNext
Март 2025
ПоВтСрЧтПтСбНд
242526272812
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Виц на деня

Германец се просълзи като видя собствения си Опел, който беше бракувал преди 23 години, паркиран пред хотел в Банско.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари