Иван Бакалов: Интересно дали някой ден съратниците на Борисов ще се разприказват
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Журналистът Иван Бакалов написа интригуващ коментар по повод разобличенията за "бизнесите" на Борислава Йовчева, спрягана за любовница на Бойко Борисов и свързаните с нея лица и бизнесмени, близки до премиера. Ето и пълния текст:
"Вълнуваща е съдбата на бившата манекенка от Барселона и как изчезна луксозният й бутик. Няма драма, със сигурност ще изникне друг, някъде другаде.
Ако се разходи човек из София по молове и из центъра, ще види още много такива луксозни бутици, в които влизат по трима души на ден и работят на пълна загуба. Богати спонсори са намерили работа на много такива (екс)манекенки и плеймейтки с по някое извънбрачно дете или просто държанки. Тъй върви светът. Само че богатите си плащат. А за Пунта Мара съм сигурен, че е накиснал приятелите си да налеят там пари, а не ги е възмездил напълно, както е обещал. Брои им спечелените обществени поръчки и от еврофондове за изплатена издръжка за хубавицата и детето.
Един даже се развел и се оженил за метресата, да спасява положението, че може да го съдят в Испания.
Интересно, дали някой ден ще се разприказват, защото със сигурност им е писнало."






















Доналд Тръмп: Няма да допуснем лош Дядо Коледа в САЩ
Сигнал в МВР - Варна: Жена ми ме тормози с голите си снимки
Кремъл: Москва анализира предложенията за мир в Украйна
Кремъл: Москва анализира предложенията за мир в Украйна
Стрелба с пушки в казино вдигна полицията на крак навръх...