Инспектори спипаха бракониер на река Дунав

0

Нарушителят е използвал забранения метод "търмъчене" в местността "Стълпище"

Инспектори от сектор "Рибарство и контрол" - Русе към Изпълнителната агенция по рибарство и аквакултури (ИАРА) установиха нарушение на река Дунав в района на местност "Стълпище". След продължително наблюдение те заловиха лице, което извършваше незаконен риболов чрез метода "търмъчене", известен още като "косене".

Според информация от ИАРА, на нарушителя веднага е съставен акт за установяване на административно нарушение. Използваните риболовни уреди са отнети в полза на държавата.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Две мутри отишли на балет. Единият заспал, а другият го ръчка:

- Събуди се, бе, заради тебе тия тука на сцената ходят на пръсти!

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари