Ерол Мюмюн: ДПС ще стане по-силно и единно

1
Кметът на Кърджали очаква завръщане на "подведените" членове
Кметът на Кърджали очаква завръщане на "подведените" членове Снимка: БТА

Кметът на Кърджали очаква завръщане на "подведените" членове

Кметът на Кърджали и заместник-председател на ДПС - Ерол Мюмюн, прогнозира обединение на партията по време на възпоменателен митинг край село Могиляне, община Кирково.

"Доста от нашите членове и симпатизанти попаднаха под един такъв процес, един такъв водовъртеж, в който имаше едно известно колебание", заяви Мюмюн пред присъстващите на митинга, предава БНР.

Заместник-председателят на формацията около Делян Пеевски изрази увереност, че всички "подведени" ще се завърнат в "семейството, наречено Движение за права и свободи".

По думите му това ще направи партията "още по-силна и още по-единна".

Ерол Мюмюн подчерта важността на историческата памет и необходимостта да не се допуска повторение на събитията отпреди 40 години.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Sign in with Google
Обнови
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

PrevNext
Март 2025
ПоВтСрЧтПтСбНд
242526272812
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Виц на деня

- Здравейте, аз съм новата ви съседка. Да ви се намира сол?
- Една минутка, да разкарам жената...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари