"Дунав" победи "Несебър" на Градския стадион в Русе

8
"Драконите" зарадваха феновете с резултат от 2:0 в първото си домакинство за сезона Снимка: ФК "Дунав"

Отборът на "Дунав" (Русе) записа важна победа с 2:0 срещу "Несебър" в мач от втория кръг на Втора професионална лига. Въпреки напрежението и амбициите на двата отбора, "драконите" успяха да наложат своята воля на терена на Градския стадион в Русе и постигнаха заслужен успех.

Първото попадение за "Дунав" дойде в 34-ата минута, когато Радослав Апостолов успя да се разпише. Вторият гол бе дело на Камен Хаджиев в 56-ата минута, който увеличи преднината на отбора и подпечатва победата. С този успех русенският тим събра шест точки, като отбеляза цели седем гола в първите си два мача от сезона.

За "Несебър" това бе труден мач, като отборът остана с три точки след първите два кръга.

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

• 0
    4
    Лъчезар Стоименов
    "Дунав" победи "Несебър", а Путин ще опъне Куролап Зеленски в гъза и за десерт в устата както ме опъваха мен по тир паркингите!
  • 0
    3
    "Дунав" победи "Несебър", а Зеленски ще излашка "Путин" в гъза и за десерт в устата!