Дрогиран шофьор "изгоря" в Две могили
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

35-годишен мъж бе хванат да шофира под въздействието на амфетамин
Шофьор на "Ауди" е бил заловен да шофира под въздействието на наркотици при рутинна полицейска проверка в град Две могили, съобщиха от полицейското управление в града.
На 3 април 2025 година около 11:10 часа полицейски служители от управлението в Две могили са спрели за проверка лек автомобил "Ауди", управляван от 35-годишен местен жител. При първоначалната проверка за употреба на алкохол уредът е отчел 0 промила, но последвалият тест за наркотични вещества е показал положителен резултат за наличие на амфетамин.
Последващи действия на органите на реда
Мъжът е бил придружен до болнично заведение, където са му взети биологични проби за допълнително лабораторно изследване. Органите на реда са съставили акт за установяване на административно нарушение (АУАН) на водача и са образували бързо полицейско производство по случая.
Докладвай този коментар за нередност
×???: Имайки предвид лъжливите тестове на МВР не е ли редно да изчакате кръвните резултати преди да публикувате "Дрогиран шофьор изгоря" ,знаете ли ,че е бил дрогиран или се правите на врачки и гадатели от дунавия мост?