БСП ще получи три заместник-министерски поста

0
Филип Попов вече е назначен като заместник-министър на вътрешните работи
Филип Попов вече е назначен като заместник-министър на вътрешните работи Снимка: БГНЕС

Филип Попов вече е назначен като заместник-министър на вътрешните работи

Коалиция „БСП – Обединена левица" ще има свои представители на заместник-министерски позиции в три ключови министерства в правителството с премиер Делян Желязков. Това съобщи вицепремиерът и временен председател на БСП Атанас Зафиров в интервю за bTV.

Представители на левицата ще заемат заместник-министерски постове в Министерството на вътрешните работи, Министерството на земеделието и храните, както и в Министерството на околната среда и водите.

"Част от заместник-министрите вече са назначени още в петък", потвърди Атанас Зафиров, като уточни, че сред тях е Филип Попов, който поема поста на заместник-министър на вътрешните работи.

Останалите кадрови назначения от квотата на „БСП – Обединена левица" ще бъдат обявени официално в понеделник, допълни вицепремиерът Зафиров.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Sign in with Google
Обнови
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

PrevNext
Март 2025
ПоВтСрЧтПтСбНд
242526272812
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Виц на деня

- Здравейте, аз съм новата ви съседка. Да ви се намира сол?
- Една минутка, да разкарам жената...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари