Братът на изчезналия Янек обвинява полицията в Дупница в безхаберие
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Близките на изчезналия все още не знаят какво се е случило с него
Една година вече няма следа от Янек Миланов от Дупница. 43-годишният мъж изчезна след среща с Васил Капланов- Каплата. Близките на Янек все още не знаят какво се е случило с него, разкрива bTV.
Брат му Марио Миланов обясни, че това, което е разбрал е, че се работи по случая.
„Става дума за насилствено отнет живот на човек. Престъпното безхаберие на полицията в Дупница оказва за съжаление много негативно влияние за решаването на случая“, заяви Марио.
Той обясни, че всички продължават да се питат къде е Янек и какво се е случило с него.
„Предвид обстоятелствата по случая и предисторията, съм категоричен, че Васил Капланов е човекът, който знае къде е Янек и какво се е случило с него“, отбеляза Марио Миланов. „Разчитам на професионализма на полицията да си свърши работата. Надявам се, че скоро Капланов ще бъде обвинен и ще се стигне до присъда“, добави братът на Янек.
Учени: Кафето от автоматични машини е вредно
Руслан Стефанов: "Северен поток", "Южен поток" и "Турски...
Влак със скорост 160 км/ч премина през гара Зимница
Разгромяваща победа за „Дунав" срещу „Ботев" (Пловдив) II
Десетки мотористи от Русе откриха новия сезон