Божидар Божанов: Прокуратурата ще ме привлече като обвиняем

0
Народният представител доброволно се отказа от имунитета си
Народният представител доброволно се отказа от имунитета си Снимка: БТА / Архив

Народният представител доброволно се отказа от имунитета си

Депутатът от "Продължаваме Промяната - Демократична България" (ПП-ДБ) Божидар Божанов ще бъде привлечен като обвиняем от прокуратурата. Информацията бе потвърдена от самия народен представител чрез публикация в социалната мрежа Фейсбук.

"След като се отказах от имунитета си в първия възможен момент, утре прокуратурата ще ме привлече като обвиняем. Твърдяното от нея продължава да бъде абсурдно, поради което се надявам делото бързо да влезе в съда и обвинението да се разпадне", написа Божанов.

Депутатът изрази увереност, че обвинението няма да издържи в съда, като подчерта своето навременно решение да се откаже от имунитета си.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Обнови
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

PrevNext
Март 2025
ПоВтСрЧтПтСбНд
242526272812
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Виц на деня

- Здравейте, аз съм новата ви съседка. Да ви се намира сол?
- Една минутка, да разкарам жената...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари