Бойко Борисов: Василев и Петков изсмукаха стотици милиони от държавата
- Редактор: Виктор Христов
- Коментари: 2

ГЕРБ са категорично за 100% диверсификация от „Газпром”
"Асен Василев и Кирил Петков чрез посредници изсмукаха от държавата стотици милиони при действащ договор с „Газпром”", каза лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов при посещението си в Кюстендил на връх Голяма Богородица, предаде кореспондентът на БГНЕС за региона.
"Шест месеца по толкова много пари – близо 150 милиона на месец, откраднаха чрез посредници. Просто, ако и този път българите са наивни и Господ няма да ги спаси", посочи Борисов.
Той обяви, че в ГЕРБ са категорично за 100% диверсификация от „Газпром”. Според Борисов има сто начина да се докара газ. Борисов заяви, че държавата не продължава да налива милиарди за посредници.
"Ако махнат Кирил и Асен, ПП стават много приятна партия и може да се коалираме, ако ДБ махнат някой и БСП махнат някой, ние сме се махнали, година и половина не управляваме, но къде са парите", попита Борисов, отговаряйки на въпрос на медии.






















