Българка търси помощ за онкоболния си баща в Украйна

0
Лили Михайлова има син на 5 години, планира пътуване до България, но не може да остави баща си
Лили Михайлова има син на 5 години, планира пътуване до България, но не може да остави баща си

Бесарабска българка търси помощ в социалните мрежи, за да стигне до България с онкоболния си баща.

"Баща ми не е добре, лекарите не дават добри прогнози. Оперираха го и когато се прибра вкъщи започна войната. В Украйна е кошмар, цели градове са разрушени", заяви в "Денят започва" Лили Михайлова.

Има син на 5 години, планира пътуване до България, но не може да остави баща си.

"Ние сме далеч от Одеса, но по няколко пъти на ден има въздушна тревога. Детските градини не работят, няма работа", допълни Лили Михайлова.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Обнови
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

PrevNext
Април 2025
ПоВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Виц на деня

Сънувах, че ме хапе змия.
На сутринта жената ми поиска 200 лв. за маникюр.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари