Автоджамбази откраднаха колата на русенец, той си я откупи
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 1

Сцераний като за филм се разиграл във Варна. Русенец предоставил своя автомобил „Фолксваген Туран” на свой приятел в морския град, за да го продаде. Варненецът взел колата и я обявил за продажба, но докато бъде намерен евентуален кандидат-купувач, сръчни автоджамбази задигнали возилото, съобщава "Днес +".
Колата била паркирана в квартал „Левски”. Часове след кражбата, апашите се свързали със собственика на немското возило и поискали откуп. Той от своя страна приготвил сумата и тръгнал на път към Варна. След пристигането си в морската столица опареният русенец оставил парите на уговореното място и в уговорения час, след което си получил обратно автомобила.
При първоначалния оглед на „Фолксваген”-а е установено, че е разбита предната лява ключалка. Патронникът за запалването на двигателя обаче не е повреден.























Сигнал в МВР - Варна: Жена ми ме тормози с голите си снимки
Доналд Тръмп: Няма да допуснем лош Дядо Коледа в САЩ
Сигнал в МВР - Варна: Жена ми ме тормози с голите си снимки
Кремъл: Москва анализира предложенията за мир в Украйна
Кремъл: Москва анализира предложенията за мир в Украйна