Американец крие мъртвата си приятелка в хладилник
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Жител на американския щат Охайо запазил в хладилник тялото на своята починала интимна приятелка. През цялото време той представял друго момиче за нея, пише БЛИЦ.
По информация на местните медии, позовавайки се на данните от предварителното разследване, двойката е живяла в дома на починалата жена. Новата приятелка на мъжа използвала и кредитните карти на покойната и се грижела за нейното куче.
Тайната била разкрита, когато мъжът предал за съхранение хладилника на свой приятел, който намерил останките.
В момента органите на реда установяват причините за смъртта на жената. Засега злосторниците са обвинени само в гавра с труп. Двойката е арестувана, определена им е гаранция в размер на един милион долара.
























Русия разпродава златните си резерви на Китай
Туристи влязоха в Муратовото езеро без бельо
Марк Рюте: Младите в Европа ще се вдигнат на оръжие при...
УМБАЛ "Канев" отправи спешен апел за кръводарители
Как новите мерки по пътищата в Гърция ще засегнат българите?