Ако Борисов се прави на шеф, правителството няма да издържи!

0
Но до голяма степен ГЕРБ и ОП вече са се разбрали за министерските кресла
Но до голяма степен ГЕРБ и ОП вече са се разбрали за министерските кресла Снимка: БГНЕС

"До голяма степен ГЕРБ и ОП са се разбрали за министерските кресла. Сигурно ще има спорове, но това е нормално при създаването на коалиционен кабинет. Ако Бойко Борисов реши да се прави на големия шеф, правителството няма да изкара дълго."

Това заяви социологът Кольо Колев в ефира на БТВ.

"Не виждам причина правителството и Румен Радев да не мелят брашно. Тук нещата пак зависят от това, дали изпълнителната власт няма да изпитва ревност към президентството", разкри още социологът.

"Според мен продължителността на живота на това правителство няма да зависи от факта как Борисов ще овладее механизмите на властта. Той е доказал, че умее тези неща. Президентът Радев трябва да разбере, че повдигането на важни теми става с обръщения към хората и парламента, а не с привикване на служебните министри", контрира го Румяна Коларова.

"Няма партия, която да се противопостави на преференциите. В партийния фолклор хората, които съвпадат с номера на бюлетината, се наричат късметлии", коментира Коларова. Така тя коментира темата за изключването на Ангел Исаев от парламентарната група на ДПС, защото се е възползвал от преференции. Това е неморално, обяви Колев.

При Ангел Исаев е ясно, че става въпрос за грешка на избирателите. "Разбирам да си номер 4 в бюлетината и да спечелиш преференции, за да минеш напред, но тук нещата не стоят така. Ясно е, че избирателите на ДПС са допуснали грешки и този човек не трябва да се възползва от тези грешки", каза още той.

Източник: Бтв
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

PrevNext
Април 2025
ПоВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Виц на деня

- Здравейте, аз съм новата ви съседка. Да ви се намира сол?
- Една минутка, да разкарам жената...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари