12 дни няма следа от българките, изчезнали в Мюнхен

3
Близначките са се спречкали с родителите си преди изчезването им на 24 ноември
Близначките са се спречкали с родителите си преди изчезването им на 24 ноември Видео: bTV

За последно близначките са видени в жилището на родителите им на 24 ноември

12-ти ден продължава издирването на двете 15-годишни българки от Мюнхен. Те са близначки, живеят в германския град заедно с родителите си, и са в неизвестност от 24 ноември.

За последно двете момичета са видени в жилището на родителите им на 24 ноември, като около 22:00 ч. са се подготвили за сън. На следващата сутрин от тях е нямало следа, а сигнал в полицията подава майката по обед.

Няма оставена бележка или някакъв друг вид доказателство, който да насочва къде могат да бъдат момичетата. Към момента операцията по издирване на българките от мюхенската полиция е безуспешна.

По информация на източници на bTV е имало спречкване между сестрите и родителите им, а от полицията на този етап не разполагат с информация за извършено престъпление. Дипломатите ни от Генералното ни консулство в Мюнхен са в контакт с полицията в баварската столица.

Двете сестри са еднояйчни близначки, на 15 години, високи 160 см и тежат около 55 кг. Полицията моли, ако някой е виждал момичетата, или разполага с информация за тях да се свърже с органите на реда. Това може да стане на телефон 089/2910-0 или във всеки друг полицейски участък.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Sign in with Google
Обнови
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • -4
    1
    fasggasg
    не са мой проблем чуждите дъщери

Най-четени новини

Календар - новини и събития

PrevNext
Март 2025
ПоВтСрЧтПтСбНд
242526272812
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Виц на деня

Вървят двама българи към бесилката:
- Хайде да избягаме!
- А бе, по-добре да си траем, че да не стане по-лошо...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари