110 000 българи празнуват Великден в Гърция
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 4
Очаква се около 110 000 българи да тръгнат към Гърция за почивните дни.
Екип на Новините на Нова отиде на международния път Е-79, за да провери каква е обстановката на пътя.
Движението към 19.00 часа е сравнително спокойно. От Пътна полиция съветват шофьорите да карат внимателно през Кресненското дефиле, тъй като пътят е опасен – с остри завои и липса на видимост. Не е препоръчително да се предприемат рискови изпреварвания.
Всички, които ще минават от там, трябва да знаят, че ще има засилено полицейско присъствие. Само в участъка от Благоевград до „Кулата” ще има седем полицейски патрула, които ще следят за безопасността на движението.
Друг критичен участък е проходът Предел по пътя за Банско. Там също трябва да се шофира внимателно, припомнят пътните полицаи. Натоварен трафик се очаква и през утрешния ден.























Сигнал в МВР - Варна: Жена ми ме тормози с голите си снимки
Доналд Тръмп: Няма да допуснем лош Дядо Коледа в САЩ
Сигнал в МВР - Варна: Жена ми ме тормози с голите си снимки
Кремъл: Москва анализира предложенията за мир в Украйна
Кремъл: Москва анализира предложенията за мир в Украйна